Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Noņemšana no uzskaites un īpašnieka maiņa

Pamatojoties uz velosipēda vai elektroskrejriteņa īpašnieka vai viņa pārstāvja iesniegumu, velosipēdu un elektroskrejriteni var noņemt no uzskaites, norakstīt, kā arī reģistrēt velosipēda vai elektroskrejriteņa īpašnieka datu maiņu.

Ja velosipēds vai elektroskrejritenis reģistrēts CSDD un atsavināts citai personai, atsavinātājam tas sākotnēji jānoņem no uzskaites un tikai pēc tam ieguvējs var reģistrēt velosipēdu vai elektroskrejriteni savā īpašumā.

Velosipēdu vai elektroskrejriteni noņemt no uzskaites vai norakstīt var sekojošos veidos:

  • e-CSDD sadaļā “Darbības ar transportlīdzekli”, kur izvēlas sadaļu “Velosipēdu reģistrācija”, ja darbību veic saistībā ar velosipēdu, bet sadaļu “Elektroskrejriteņu reģistrācija” izvēlas, ja darbība veicama ar elektroskrejriteni;
  • vēršoties CSDD klientu apkalpošanas centrā. Darbību var veikt velosipēda vai elektroskrejriteņa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona. Fiziskas personas pilnvarojumam nepieciešams zvērināta notāra vai citas Civillikuma 1474.pantā noteiktas personas apliecinājums. Ārvalstī pilnvaru var apliecināt Latvijas vēstniecībā vai pie ārvalsts notāra.

Velosipēdu un elektroskrejriteni noņem no uzskaites bez maksas.

Pievienotie faili