Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Individuālā sertifikācija

Transportlīdzekļa individuālajai sertifikācijai (apstiprināšanai) nepieciešamie dokumenti

Lai veiktu transportlīdzekļa individuālo apstiprināšanu CSDD Tehniskajā departamentā Rīgā, S.Eizenšteina ielā 6 jāiesniedz:

Transportlīdzekļa individuālajai apstiprināšanai iesniegtā dokumentācija tiek izskatīta 10 darbdienu laikā. Ja iesniegtā dokumentācija ir atbilstoša, 5 darbdienu laikā tiek veikta transportlīdzekļa pārbaude tehniskās apskates stacijā. Ja transportlīdzeklis atbilst iesniegtajai dokumentācijai un attiecīgo tehnisko normatīvu prasībām, tās pašas vai nākamās darbdienas laikā tiek izsniegts transportlīdzekļa individuālās apstiprināšanas sertifikāts.

Transportlīdzekļa individuālo apstiprināšanu var veikt jebkuram vienā eksemplārā no ārvalstīm ievestam vai Latvijā izgatavotam transportlīdzeklim.

* Klientam ir iespēja CSDD saņemt pakalpojumu tehniskā apraksta sagatavošanai vienlaikus ar transportlīdzekļa pārbaudi M1, N1, O1 un O2 kategorijas transportlīdzekļiem:

  • O1 un O2 kategorijas transportlīdzekļiem tehniskais apraksts tiks sagatavots transportlīdzekļa pārbaudes laikā tehniskās apskates stacijā. Pieteikties pārbaudei iespējams, zvanot uz tālruņa numuru +371 29231989.
  • M1 un N1 kategorijas transportlīdzekļiem iepriekš uz e-pastu coc@csdd.gov.lv nepieciešams iesūtīt saskaņošanai vismaz šādu informāciju:

 

Maksājumi par transportlīdzekļu individuālo sertifikāciju (apstiprināšanu)

Maksājumi par citiem sertifikācijas (apstiprināšanas) pakalpojumiem

Pievienotie faili