Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.
Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā
TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Transportlīdzekļa norakstīšana (kravas auto virs 3 500 kg, autobusi, piekabes, puspiekabes, motocikli vai mopēdi)

Vispārēja informācija

Kravas automobili ar pilnu masu virs 3500 kg, autobusu, piekabi, puspiekabi, motociklu vai mopēdu noraksta e-CSDD vai jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā.

Ar norakstītu transportlīdzekli piedalīties ceļu satiksmē aizliegts un aizliegts to turpmāk reģistrēt kā transportlīdzekli, izņemot gadījumu, ja tas norakstīšanas brīdī atradies meklēšanā kā zagts, par ko reģistrā ir pieejama.

Ja transportlīdzekļa īpašnieks (turētājs, valdītājs) transportlīdzekli noraksta vai nodod apstrādei, transportlīdzeklim piešķirto numuru gada laikā no transportlīdzekļa norakstīšanas dienas var saglabāt citai, savā īpašumā (turējumā, valdījumā) esoša transportlīdzekļa reģistrācijai, ja pirms vai pēc transportlīdzekļa norakstīšanas numura zīmes tiek nodotas CSDD klientu apkalpošanas centrā. Sīkāk par saglabātu numura zīmju reģistrāciju skatīt sadaļu Iespēja saglabāt valsts reģistrācijas numuru citam transportlīdzeklim.

Pēc transportlīdzekļa norakstīšanas var saņemt apliecinājumu par transportlīdzekļa norakstīšanu e-CSDD vai jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā.