Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Transportlīdzekļa norakstīšana (kravas auto virs 3 500 kg, autobusi, piekabes, puspiekabes, motocikli vai mopēdi)

Vispārēja informācija

Kravas automobili ar pilnu masu virs 3500 kg, autobusu, piekabi, puspiekabi, motociklu vai mopēdu noraksta e-CSDD vai jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā.

Ar norakstītu transportlīdzekli piedalīties ceļu satiksmē aizliegts un aizliegts to turpmāk reģistrēt kā transportlīdzekli, izņemot gadījumu, ja tas norakstīšanas brīdī atradies meklēšanā kā zagts, par ko reģistrā ir pieejama.

Ja transportlīdzekli noraksta vai nodod apstrādei, transportlīdzekļa pēdējais reģistrētais īpašnieks vai turētājs transportlīdzeklim piešķirto numuru gada laikā no transportlīdzekļa norakstīšanas dienas var rezervēt citai, savā īpašumā (turējumā, valdījumā) esoša transportlīdzekļa reģistrācijai, ja pirms vai pēc transportlīdzekļa norakstīšanas numura zīmes tiek nodotas CSDD klientu apkalpošanas centrā. Papildus informācija par numura rezervēšanu sadaļā  Iespēja saglabāt valsts reģistrācijas numuru citam transportlīdzeklim.

Pēc transportlīdzekļa norakstīšanas var saņemt apliecinājumu par transportlīdzekļa norakstīšanu e-CSDD vai jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā.