Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.

Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā. Numura salīdzināšanas veikšanai pieraksts nav nepieciešams, izņemot Siguldas tehniskās apskates staciju. 

TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Transportlīdzekļa noņemšana no uzskaites izvešanai no Latvijas

Nepieciešamie dokumenti

Nepieciešamie dokumenti:

  • Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība un transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numura zīmes. Numura zīmes tiek iznīcinātas, bet reģistrācijas apliecību izsniedz atpakaļ transportlīdzekļa īpašniekam. Ja transportlīdzeklis jau reģistrēts ārvalstī un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība un numura zīmes nodoti ārvalsts reģistram, jāiesniedz dokuments, kas apliecina transportlīdzekļa reģistrācijas faktu ārvalstī (ārvalsts reģistrācijas dokumentu vai ārvalsts reģistra apliecinātu šī dokumenta kopiju, izziņu no ārvalsts reģistra vai tml.). Dokuments nav nepieciešams, ja CSDD ir pieeja attiecīgās valsts transportlīdzekļu reģistram un tajā ir informācija par transportlīdzekļa pārreģistrācijas faktu ārvalstī;
  • dokumentu iesniedzēja personas pase vai ID karte. CSDD izsniegtu vadītāja dokumentu var uzrādīt, ja Iedzīvotāju reģistrā ir informācija par derīgu personas pasi vai ID karti. Noņemšanu no uzskaites var veikt transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (skatīt sadaļu "Personas, kuras var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD").