Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Noņemta no uzskaites transportlīdzekļa atjaunošana uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā

Ja transportlīdzeklis noņemts no uzskaites e-CSDD, to atjauno uzskaitē, nemainot reģistrācijas apliecību uz jaunu. Šo darbību iespējams veikt jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā, vai elektroniski e-CSDD (skatīt sadaļu "Noņemta no uzskaites transportlīdzekļa atjaunošana uzskaitē elektroniski e-CSDD").

Atjaunojot transportlīdzekli uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība nav jāmaina, ja transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītie dati par īpašnieku un turētāju nemainās. Ja transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā ir norādīts turētājs, kas nav transportlīdzekļa īpašnieks, transportlīdzekli atjaunot uzskaitē, nemainot reģistrācijas apliecībā norādītos datus par turētāju, atļauts tikai, ja darbību veic transportlīdzekļa īpašnieka un reģistrētā turētāja vai šo personu pilnvarotu pārstāvju klātbūtnē (skatīt sadaļu Personas, kuras var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD).

Atjaunojot transportlīdzekli uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība jāmaina, ja mainās transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītie dati par transportlīdzekli, tā īpašnieku vai turētāju.

Nepieciešamie dokumenti:

Papildus, ja transportlīdzeklis ir izslēgts no reģistra, transportlīdzekli uzrāda agregātu numuru salīdzināšanai (sīkāk skatīt sadaļu “Agregātu numuru salīdzināšana”).

Maksājumi:

Pakalpojums Cena EUR
Ja transportlīdzeklis noņemts no uzskaites e-CSDD un to atjauno uzskaitē, maksa par reģistrāciju 4,60
Par katra nodokļa iekasēšanu, veicot nodokļa maksājumu CSDD kasē 1,20
Valsts noteikti nodokļi  
Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis  
Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis  

Informācija par cenu piedāvājumu pieejama šeit