Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Noņemta no uzskaites transportlīdzekļa atjaunošana uzskaitē e-CSDD

Atjaunot transportlīdzekli uzskaitē var elektroniski e-CSDD  vai vēršoties jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā (skatīt sadaļu "Noņemta no uzskaites transportlīdzekļa atjaunošana uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā”).

E-CSDD var transportlīdzekli atjaunot uzskaitē, ja izpildās šādi nosacījumi:

  • transportlīdzeklis noņemts no uzskaites pēc 01.01.2016.;
  • transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā īpašnieks un turētājs ir viena un tā pati persona. Ja transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā ir norādīts turētājs, kas nav transportlīdzekļa īpašnieks, transportlīdzekli atjaunot uzskaitē, nemainot reģistrācijas apliecībā norādītos datus par turētāju, atļauts tikai, ja darbību veic transportlīdzekļa īpašnieka un reģistrētā turētāja vai šo personu pilnvarotu pārstāvju klātbūtnē CSDD klientu apkalpošanas centrā;
  • transportlīdzeklis nav nodots realizācijai tirdzniecības uzņēmumam;
  • transportlīdzeklim reģistrā nav izdarīta atzīme par īpašuma tiesību maiņu vai pilnvarojumu citai darbībai;
  • transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība nav zudusi. Ja dokuments zudis, reģistrācijas apliecību zudušās vietā var saņemt vienlaikus ar transportlīdzekļa atjaunošanu uzskaitē. Šo darbību var veikt tikai CSDD klientu apkalpošanas centrā.
  • transportlīdzeklim vai tā īpašniekam nav reģistrēts aizliegums attiecīgās reģistrācijas darbības veikšanai;
  • ja transportlīdzeklim reģistrācijas apliecības sadaļā “Piezīmes” ir ieraksts par identifikācijas numura izmaiņām, jābūt izsniegtai derīgai agregātu numuru salīdzināšanas izziņai;
  • ja transportlīdzeklim reģistrācijas apliecības sadaļā “VIN” nav norādīts identifikācijas numurs, jābūt izsniegtai derīgai agregātu numuru salīdzināšanas izziņai.

Maksājumi:

Pakalpojums Cena EUR
Maksa par reģistrāciju 4,60
Par katra nodokļa iekasēšanu e-CSDD 1,02
   
Valsts noteikti nodokļi  
Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis  
Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis  

Ievērībai:
Veicot transportlīdzekļa atjaunošanu uzskaitē, likumdošanā paredzēto atbrīvojumu vai atvieglojumu no nodokļa nomaksas iespējams piemērot tikai, vēršoties kādā CSDD klientu apkalpošanas centrā.

Informācija par cenu piedāvājumu pieejama šeit

 

Pievienotie faili