Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Noņemta no uzskaites transportlīdzekļa atjaunošana uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā

Atjaunot transportlīdzekli uzskaitē var vēršoties jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā vai elektroniski e-CSDD (skatīt sadaļu "Noņemta no uzskaites transportlīdzekļa atjaunošana uzskaitē elektroniski e-CSDD").

Atjaunojot transportlīdzekli uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība nav jāmaina, ja izpildās šādi nosacījumi:

  • transportlīdzeklis noņemts no uzskaites pēc 01.01.2016 un reģistrācijas apliecības atvērumā nav izdarīti ieraksti (dokuments nav atgriezts);
  • transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītie dati par īpašnieku un turētāju nemainās. Ja transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā ir norādīts turētājs, kas nav transportlīdzekļa īpašnieks, transportlīdzekli atjaunot uzskaitē, nemainot reģistrācijas apliecībā norādītos datus par turētāju, atļauts tikai, ja darbību veic transportlīdzekļa īpašnieka un reģistrētā turētāja vai šo personu pilnvarotu pārstāvju klātbūtnē (skatīt sadaļu Personas, kuras var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD).

Atjaunojot transportlīdzekli uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība jāmaina šādos gadījumos:

  • ja transportlīdzeklis noņemts no uzskaites līdz 01.01.2016 un par to izdarīts ieraksts reģistrācijas apliecības atvērumā, atkārtotu reģistrāciju veic, nomainot reģistrācijas apliecību uz jaunu;
  • ja transportlīdzeklis noņemts no uzskaites pēc 01.01.2016 un reģistrācijas apliecības atvērumā nav izdarīti ieraksti (dokuments nav atgriezts), bet mainās transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītie dati par transportlīdzekli, tā īpašnieku vai turētāju.

Nepieciešamie dokumenti:

  • transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība;
  • dokumentu iesniedzēja personas pase vai ID karte. CSDD izsniegtu vadītāja dokumentu var uzrādīt, ja Iedzīvotāju reģistrā ir informācija par derīgu personas pasi vai ID karti.

Darbību var veikt transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (skatīt sadaļu Personas, kuras var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD).

Papildus, ja transportlīdzeklis ir izslēgts no reģistra, transportlīdzekli uzrāda agregātu numuru salīdzināšanai (sīkāk skatīt sadaļu “Agregātu numuru salīdzināšana”).

Maksājumi:

Pakalpojums Cena EUR
Ja transportlīdzeklis noņemts no uzskaites pēc 01.01.2016. un to atjauno uzskaitē, nemainot reģistrācijas apliecību uz jaunu, maksa par reģistrāciju 4,60
Ja transportlīdzeklis noņemts no uzskaites līdz 01.01.2016. un to atjauno uzskaitē, maksa par reģistrāciju un reģistrācijas apliecību 12,28
Par katra nodokļa iekasēšanu, veicot nodokļa maksājumu CSDD kasē 1,20
   
Valsts noteikti nodokļi  
Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis  
Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis  

Informācija par cenu piedāvājumu pieejama šeit