Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

ES un EEZ atrodošos Latvijā reģistrētu transportlīdzekļu tehniskā apskate

Covid-19 ārkārtas situācijas laikā Latvijā reģistrētu transportlīdzekli drīkst lietot ES un EEZ valstīs , t.sk., atgriezties līdz Latvijas valsts robežai līdz 2022.gada 30.aprīlim* bez tehniskās apskates termiņa pagarināšanas.

Savukārt, šķērsojot Latvijas robežu, jānoformē vienas dienas atļauju piedalīties ceļu satiksmē (to vienam transportlīdzeklim atļauts noformēt ne vairāk kā divas reizes kalendārajā gadā) elektroniski CSDD mobilajā aplikācijā vai mājas lapas sadaļā “E-pakalpojumi", kas derīga konkrētajā datumā, kad plānojat pārvietoties Latvijas teritorijā un doties uz tehniskās apskates staciju.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka vienas dienas atļauja piedalīties ceļu satiksmē ir derīga tikai Latvijas teritorijā, tādejādi, to noformējot, kā izbraukšanas adresi jānorāda valsts robežas šķērsošanas vietu Latvijā.

* - atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2021/267 (2021. gada 16. februāris), ar ko nosaka īpašus un pagaidu pasākumus saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu. Saskaņā ar Regulas nosacījumiem, ja transportlīdzeklim laika posmā no 2020.gada 1.septembra līdz 2021.gada 30.jūnijam beidzies tehniskās apskates derīguma termiņš, atrodoties citā ES vai EEZ dalībvalstī, tad tās derīguma termiņš tiek uzskatīts par pagarinātu līdz 2022.gada 30.aprīlim.