Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.
Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā
TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Teorētiskais eksāmens un pieteikšanās eksāmenam

UZMANĪBU! 16.03.2020. un 17.03.2020. CSDD Rīgas Motormuzejā ieplānotie teorētiskie eksāmeni jahtu vadītājiem TIEK ATCELTI uz nenoteiktu laiku sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli saistībā ar COVID-19. Turpmāka informācija sekos.  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Teorētisko eksāmenu starptautiskās atpūtas kuģu vadītāja (ICC) kvalifikācijas iegūšanai pieņem CSDD sadarbībā ar Latvijas Zēģelētāju savienību. Teorētiskais eksāmens notiek CSDD Rīgas klientu apkalpošanas centrā. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās (tālr. 67025726).

Teorētiskais eksāmens notiek mutiski, tajā pretendents secīgi atbild uz 10 jautājumiem, kas saistīti ar atpūtas kuģu vadītājam nepieciešamajām zināšanām, kā arī veic navigācijas uzdevumu uz kartes. Eksāmena teorētiskā daļa ir nokārtota, ja pretendents saņem ieskaiti par visiem 10 jautājumiem un sekmīgi izpilda navigācijas uzdevumu uz kartes.

Papildus informāciju var iegūt CSDD Kvalifikācijas departamentā pa tālruni 67025726.