Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Automātiskā autorizācija

e-CSDD ir pieejama jauna iespēja - autorizēt ierīci (viedtālruni, planšetdatoru vai datoru) automātiskai autorizācijai. Šī funkcija nodrošina nepārtrauktu lietotāju sesiju bez laika ierobežojuma. Tas nozīmē, ka nav jāizmanto un jāmaina parole, jo e-CSDD izlaiž autorizācijas procesu. 

Lai šo funkciju izmantotu, pie pirmās autorizācijas jāatzīmē “Pievienot ierīci automātiskai autorizācijai”. 

 

Lai pārvaldītu autorizētas ierīces, e.csdd.lv profilu sadāļā ir jāizvēlas jaunā opcija “Autorizētās ierīces”. Tajā var detalizēti uzzināt par pievienoto ierīci, kad bija pēdējā darbība, pieslēgšanās IP adrese un kāda pārlūkprogramma tika izmantota.

 

Lai atvienotu ierīci no automātiskās autorizācijas:

  1. Sadaļā “Autorizētās ierīces” ir jāizvēlas atvienojamā ierīce.

  1. Jāizvēlas opcija “Pārtraukt sesiju”

Uzmanību!

Pievienot ierīci automātiskai autorizācijai drīkst tikai gadījumos, kad esat vienīgais šīs ierīces lietotājs, jo pastāv risks, ka kāds cits lietotājs var piekļūt jūsu personas datiem.

Ar šo autorizācijas veidu ir iespējams piekļūt tikai tiem pakalpojumiem, kuri nav saistīti ar īpašuma tiesību maiņu vai darbībām ar transportlīdzekļiem. Darbības, kas paredz stingrāku lietotāja identifikācijas prasības, ir pieejamas tikai izmantojot autorizāciju caur Vienoto pieteikšanās moduli (Latvia.lv, internetbanka, e-paraksts u.c.).