Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Apmācības kursi

Sakrājot 8 pārkāpumu uzskaites punktus, vadītājs saņem paziņojumu par pienākumu noteiktā termiņā apmeklēt:

      1. Apmācības kursus ceļu satiksmes drošības jautājumos un drošas transportlīdzekļu vadīšanas jautājumos.

Kursi jāapmeklē 6 mēnešu laikā no paziņojuma nosūtīšanas brīža. Ja kursi tiek apmeklēti, punktu skaits tiek samazināts par 2 punktiem. Ja kursi netiek apmeklēti, uzskaites punktu skaits tiek palielināts par 2 punktiem.

Kursus ceļu satiksmes drošības jautājumos organizē CSDD (pieteikšanās pa tālr. 67025791), tie notiek 2 dienas (sestdienas). Maksa par kursiem ceļu satiksmes drošības jautājumos 36,81 eiro. Maksājumu var veikt e-CSDDCSDD kasē, Latvijas pastā vai ar pārskaitījumu uz CSDD kontu, norādot paziņojuma Nr.

Kursus drošas transportlīdzekļa vadīšanas jautājumos organizē  SIA "Drošas braukšanas skola" (tālr. 67450430, e-pasts: info@dbs.lv) un SIA "Baltic Ring 333" (tālr. 29555333, e-pasts: info@333.lv), tie notiek 1 dienu. Maksa par kursiem drošas transportlīdzekļa vadīšanas jautājumos - 128 eiro (maksājumu veic saskaņā ar apmācītāja izrakstīto rēķinu).

2 punkti tiek dzēsti tikai pēc pilna kursa (gan satiksmes drošības jautājumos, gan transportlīdzekļu vadīšanas jautājumos) apmeklējuma. 

     2. Braukšanas uzvedības korekcijas grupu nodarbības.

Nodarbības jāapmeklē 6 mēnešu laikā no paziņojuma nosūtīšanas brīža. Ja korekcijas grupu nodarbības tiek apmeklētas, punktu skaits tiek samazināts par 2 punktiem. Ja nodarbības netiek apmeklētas, uzskaites punktu skaits tiek palielināts par 2 punktiem.

Braukšanas uzvedības korekcijas grupu nodarbības nodrošina juridiska persona, kurai ir attiecīgi sagatavots personāls un kura satiksmes ministra izveidotai komisijai ir apliecinājusi spēju un pieredzi vadīt uzvedības korekcijas grupas.

Braukšanas korekcijas grupu nodarbības nodrošina SIA "Psihologs Tev" (tālr. 26264496, e-pasts: grupas@psihologstev.lv). Nodarbības notiek 4 dienas, to kopējais ilgums ir 10 stundas. Maksa par korekcijas grupu nodarbībām ir 178 eiro (maksājumu veic saskaņā ar apmācītāja izrakstīto rēķinu).

 Konkrētu lēmumu par to, vai vadītājam jāapmeklē kursi vai braukšanas uzvedības korekcijas grupu nodarbības, pieņem CSDD, izvērtējot reģistrētos pārkāpumus (atkarībā no tā, vai punkti piešķirti par braukšanu alkohola reibumā, vai par agresīvu braukšanu, vai par luksofora signālu vai ceļa zīmju neievērošanu utt.)