Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Ziedošanas kārtība

Kā CSDD struktūrvienības jau vairākus gadus ir arī Rīgas Motormuzejs un Biķernieku kompleksā sporta bāze. Šo struktūrvienību uzturēšana un darbības attīstīšana ir viens no CSDD noteiktajiem nefinanšu mērķiem.

Šo gadu laikā Rīgas Motormuzejs ir piedzīvojis atdzimšanu. Pēc rekonstrukcijas tas kļuvis par lielāko seno spēkratu krātuvi Baltijas valstīs, tajā izveidota moderna, multimediāla ekspozīcija un tiek veikts zinātniski pētnieciskais darbs, bērniem un jauniešiem tiek veidoti un realizēti izglītības projekti gan dabas zinātnēs, gan satiksmes drošībā. 2018. gadā Rīgas Motormuzejs saņēma Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) balvu par inovatīvu, kvalitatīvu un ārvalstu viesiem tīkamāko tūrisma produktu. 

„Biķernieku kompleksā sporta bāze” ir ierakstījusi savu vārdu pasaules autosporta kartē. 2020.gadā jau piekto reizi BKSB notika pasaules rallijkrosa čempionāta posms. Trīs gadus pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posms tika atzīts par labāko posmu pasaulē. Paralēli tam trasē tiek nodrošināts tehnisko sporta veidu atbalsts, tur darbojas spīdveja skola un bērni apgūst pirmās prasmes braukšanai ar velosipēdiem un motocikliem. Tautas sporta veidu cienītāji trasi var izmantot savām aktivitātēm  - slēpošanai, skriešanai, nūjošana u.c. Ikdienas autobraucējiem, BKSB regulāri notiek drošas braukšanas konsultācijas auto un moto braucējiem.

Ņemot vērā CSDD ieguldījumu Rīgas Motormuzeja un BKSB darbībā un turpmākajā attīstībā, CSDD neveic ziedošanu (dāvināšanu).