Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

CSDD padome

 

Juris Bērziņš, padomes priekšsēdētājs

Pilnvaru termiņš: 04.11.2016. - 03.11.2021.

Dzimšanas datums: 06.03.1967

Izglītība:

  • Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātes grāmatvedības, kontroles un saimnieciskās darbības analīzes specialitāte
  • Alūksnes 1.vidusskola

Darba pieredze:

  • 2016. - līdz šim brīdim – VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” padomes priekšsēdētājs
  • 2012. - 2016 – SIA “Krājinvestīcijas” valdes loceklis/likvidators (līdz 2012.05); VAS “Latvijas Krājbanka” grupas uzņēmumu valžu loceklis/likvidators (līdz 2016.04); AS “Raf-Avia” padomes loceklis/padomes priekšsēdētājs (līdz 2015.08); SIA “LKB Līzings” valdes loceklis (līdz 2015.08);
  • 2009. - 2011 – SIA “Latvijas Propāna gāze” valdes loceklis
  • 2008. - 2009. – VAS “Latvijas Pasts” valdes loceklis
  • 2004. - 2008. – VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” valdes loceklis
  • 2003.10. - 2004. – Rīgas domes Finanšu departamenta Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes Nodokļu metodoloģijas nodaļas vadītājs
  • 2003.06. - 2003.09 – Rīgas domes Finanšu departamenta Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes priekšnieka pienākumu izpildītājs
  • 1998.-2003. – Rīgas domes Finanšu departamenta direktora vietnieks, Nodokļu piedziņas pārvaldes priekšnieks

 

Kristiāns Godiņš, padomes loceklis

Pilnvaru termiņš: 04.11.2016. - 03.11.2021.

Dzimšanas datums: 17.10.1980

Izglītība:

  • 2002. - 2004. – Latvijas Universitāte, Politikas zinātņu maģistra grāds
  • 1998. - 2002. – Latvijas Universitāte, Politikas zinātņu bakalaura grāds
  • 1987. - 1998. – Rīgas Franču Licejs

Darba pieredze:

  • 2016. - līdz šim brīdim – VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” padomes loceklis
  • 2015. - līdz šim brīdim – Valsts SIA “Autotransporta direkcija” valdes priekšsēdētājs
  • 2007. - 2015. – Kurzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītājs
  • 2006.07. - 2006.12 – Kurzemes reģiona attīstības aģentūras vadītāja vietnieks/vadītājs
  • 2003. - 2006. – Kurzemes reģiona attīstības aģentūras projektu vadītājs
  • 2000. - 2003. – Eiropas integrācijas biroja Sadarbības projektu departamenta projektu vadītājs

 

Andris Ķēniņš, padomes loceklis

Pilnvaru termiņš: 04.11.2016. - 03.11.2021.

Dzimšanas datums: 07.03.1981

Izglītība:

  • 1999. - 2004. – Latvijas Universitāte, profesionālais maģistra grāds jurisprudencē

Darba pieredze:

  • 2016. – līdz šim brīdim –  VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” padomes loceklis
  • 2012. – līdz šim brīdim – Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, sekretariāta vadītājs
  • 2010. - 2012. – Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, juridiskais konsultants
  • 2010. - 2011. – VSIA “Latvijas Nacionālā opera” administratīvā departamenta vadītājs
  • 2008. - 2009. – VSIA “Latvijas Televīzija” valdes loceklis
  • 2004. - 2008. – VSIA “Latvijas Televīzija” juridiskās daļas vadītājs
  • 2002. - 2004. – Nacionālā radio un televīzijas padome, juriskonsults
  • 2002.01. – 2002.06. – Rīgas domes Finanšu departaments, vecākais referents

Atbilst Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteiktajiem neatkarīga padomes locekļa kritērijiem.

Pievienotie faili