Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.

Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā. Numura salīdzināšanas veikšanai pieraksts nav nepieciešams, izņemot Siguldas tehniskās apskates staciju. 

TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Lietuva

Informācija par Lietuvā reģistrētiem transportlīdzekļiem bez maksas pieejama Lietuvas reģistra mājas lapas e-pakalpojumu sadaļā: http://goo.gl/MbT2tW. Informāciju par transportlīdzekli var atrast, aizpildot vismaz 2 no trīs sadaļām (transportlīdzekļa VIN, Lietuvas reģistrācijas dokumenta numurs, transportlīdzekļa Lietuvas reģistrācijas valsts numurs). Sadaļā pieejama informācija par automašīnas marku, modeli, izgatavošanas gadu, spēkrata kategoriju un tā statusu Lietuvā (ir / nav meklēšanā), tehnisko apskašu datiem un apdrošināšanas vēsturi.

Lietuvas Tehniskās apskates asociācijas mājas lapas http://goo.gl/X2jZSz sadaļā "TA istorija" pieejami dati par tehnisko apskati (par laiku kopš 2006.gada) un par odometra rādījumiem (par laiku kopš 2009.gada).