Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Francija

Transportlīdzekļu tehniskās apskates dati Francijā tiek glabāti par pēdējiem 4 gadiem. Svarīgi, ka pārdodot automobili, kas vecāks par 4 gadiem, ne mazāk kā pirms 6 mēnešiem tam ir jābūt veiktai tehniskajai apskatei.

Atbilstoši Francijas normatīvajiem aktiem, transportlīdzekļu tehniskās apskates dati un vispārīga informācija nav pieejama trešajām personām, ja vien transportlīdzekļa īpašnieks nav devis atļauju publiskot šādu informāciju attiecīgajiem tehniskās apskates uzņēmumiem vai uzņēmumiem, kas veic transportlīdzekļu informācijas un vēstures apkopošanu.

Francijā tehnisko apskati veic vairāki uzņēmumi: "AUTO SAFETY FRANCE", "SECTA / AUTOSUR", "VIVAUTO / AUTOVISION", "DEKRA AUTOMOTIVE SA", "SECURITEST SA".

Ja transportlīdzeklim ir veikta tehniskā apskate kāda no "DEKRA AUTOMOTIVE SA" apskates stacijām un, ja datu publiskošanu ir atļāvis īpašnieks, tad, uzņēmuma mājas lapā (http://goo.gl/30iXz1) ievadot transportlīdzekļa Francijas reģistrācijas numuru, ir iespējams iegūt pēdējo tehniskās apskates datu rezultātus un odometra radījumus.

Interneta mājas lapās http://fr.vin-info.com un http://www.autodna.com, ievadot transportlīdzekļa VIN (Vehicle Identification Number), par maksu tiešsaistē pieejama informācija par Francijā reģistrētu transportlīdzekli, ko pēc tam iespējams saņemt arī uz klienta norādīto e-pasta adresi:

  • tehniskie (uzskaites) dati;
  • statuss (reģistrēts, eksportēts, ir / nav izsludināts meklēšanā), apskates derīguma termiņš, reģistrācijas datumi;
  • transportlīdzekļa fotogrāfijas;
  • reģistrācijas un tehniskās apskates dokumentu kopijas;
  • odometra rādījumi.

Papildus informējam, ka, meklējot automobili kādā no Francijas automobiļu tirdzniecības interneta mājas lapām, piemēram, http://www.lacentrale.fr vai http://www.ouestfrance-auto.com, ir iespējams iegūt neatkarīga Francija uzņēmuma "AUTOVIZA" (www.autoviza.fr), kas nodarbojas ar transportlīdzekļu datu apkopošanu un publicēšanu, informāciju par konkrētā automobiļa vēsturi, uzskaites datiem, reģistrācijas darbībām un odometra rādījumiem. Šie dati ir pieejami, ja sludinājumā ir informatīva atzīme: "AUTOVIZA" logo.

Pievienotie faili