Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.
Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā
TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Vispārēja informācija

Numura zīmi, neveicot transportlīdzekļa reģistrāciju, jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā var apmainīt arī pret jaunu numura zīmi ar tādu pašu valsts reģistrācijas numuru, iepriekš to pasūtot. Šādā gadījumā iepriekšējo numura zīmi nodod CSDD klientu apkalpošanas centrā.

Nodotai numura zīmei jābūt tādai, no kuras var nolasīt visus simbolus. Ja numura zīme ir bojāta un nav viengabala, to var apmainīt, ja ir iespējams identificēt, ka atsevišķās daļas ir no šīs numura zīmes.

Vecajam valsts standartam atbilstošo reģistrācijas numura zīmju (ar Latvijas karodziņu) maiņa nav obligāta, ja vien tās nav bojātas. Šo numura zīmju derīguma termiņu nav paredzēts ierobežot un tās ir derīgas gan Eiropas Savienībā, gan citās valstīs.

CSDD Rīgas klientu apkalpošanas centrā numuru zīmi izgatavo stundas laikā. Pasūtot numura zīmi citā CSDD klientu apkalpošanas centrā, numura zīmes izgatavo 30 dienu laikā.