Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Atļaujas pieņemt nolietotus transportlīdzekļus apstrādei saņemšana

Lai kļūtu par apstrādes uzņēmumu un varētu pieņemt nolietotus transportlīdzekļus apstrādei, komersantam jāsaņem normatīvajos aktos par nolietotu transportlīdzekļu pārstrādi un apstrādes uzņēmumiem noteiktajām vides prasībām minēto atļauju vai jāiesniedz pieteikums attiecīgu piesārņojošu darbību veikšanai.

Sīkāku informāciju var saņemt Valsts vides dienestā, tālrunis: 67084200.

Valsts vides dienests informē CSDD par apstrādes uzņēmumiem, kam ir piešķirtas nolietotu transportlīdzekļu apstrādes tiesības.

Lai veicinātu nolietotu transportlīdzekļu savākšanu, apstrādes uzņēmums līgumu par nolietoto transportlīdzekļu pieņemšanu var noslēgt ar nolietoto transportlīdzekļu savākšanas punkta īpašnieku, kurš ir saņēmis normatīvajos aktos par nolietotu transportlīdzekļu pārstrādi un apstrādes uzņēmumiem noteiktajām vides prasībām minēto atļauju vai atļauju savākt, pārvadāt, pārkraut, šķirot vai uzglabāt atkritumus, kā arī izmantot apstrādes uzņēmuma īpašumā esošus nolietoto transportlīdzekļu savākšanas punktus.

Pēc atļaujas saņemšanas apstrādes uzņēmumam jānoslēdz līgums ar CSDD par NTLS reģistra lietošanu.

Lai apstrādes uzņēmums uzsāktu NTLS reģistra lietošanu, tam elektroniski uz CSDD Reģistrācijas daļas e-pastu rd@csdd.gov.lv ir jānosūta iesniegums (sk. zemāk). Pēc iesnieguma saņemšanas CSDD informēs apstrādes uzņēmumu par tālākām darbībām saistībā ar līguma slēgšanu un NTLS reģistra lietošanas tiesību piešķiršanu.

Pievienotie faili