Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Kuģošanas līdzekļa uzkarināmā motora pārreģistrācija CSDD atsavinātāja un ieguvēja klātbūtnē

Vispārēja informācija

Viens no CSDD piedāvātajiem veidiem, kā ērti reģistrēt kuģošanas līdzekļa uzkarināmā motora īpašnieka maiņu, veikt šo darbību atsavinātāja un ieguvēja vai šo personu pilnvarotu personu klātbūtnē jebkurā no CSDD nodaļām, pamatojoties uz abpusēju iesniegumu. Šajā gadījumā nav nepieciešams noformēt īpašuma tiesību maiņu apliecinošu dokumentu.

Šo darbību var veikt arī attālināti kā distances reģistrāciju. Šajā gadījumā īpašnieka maiņu uzsāk reģistrētais motora īpašnieks (atsavinātājs) jebkurā CSDD nodaļā, vai e-CSDD izdarot atzīmi par reģistrējamo transportlīdzekļa ieguvēju. Savukārt īpašnieka maiņas reģistrāciju pabeidz ieguvējs. Sīkāk informāciju par šo iespēju var skatīt sadaļa "Iespēja veikt īpašnieka maiņas reģistrāciju attālināti (distances reģistrācija) CSDD nodaļā" un sadaļā “Iespēja veikt īpašnieka maiņas reģistrāciju attālināti (distances reģistrācija) e-CSDD”.

Svarīgi!
Līdz uzkarināmā motora reģistrācijai ieguvēja īpašumā, motors ir atsavinātāja īpašums. Īpašnieka maiņas reģistrācijas uzsākšana neatbrīvo atsavinātāju no atbildības par īpašumā reģistrētu kuģošanas līdzekļa motoru.