Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Par CSDD pakalpojumu saņemšanu ārkārtējā situācijā: ŠEIT

No 2021. gada 1.marta CSDD Tukuma KAC jaunā adrese ir Vilkājas iela 9a, Tukums.

Kuģošanas līdzekļa turētāja reģistrācija un maiņa

Nepieciešamie dokumenti

  • Kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecība;
  • izziņa par agregātu numuru salīdzināšanu. Ja dokumentu iesniedzējs ir pārliecinājies par kuģošanas līdzekļa datu atbilstību, no salīdzināšanas var atteikties. Salīdzināšana ir obligāta, ja:
    • kuģošanas līdzeklim nav identifikācijas numura;
    • līdz 2004.gada 1.februārim Latvijā reģistrētam ūdensmotociklam, kuterim vai motorlaivai;
  • personas pase, personas apliecība, CSDD izsniegta vadītāja apliecība vai mācību braukšanas atļauja, personām, kuras veic darbību. Darbību var veikt CSDD kuģošanas līdzekļa īpašnieka un turētāja (turētāja maiņas gadījumā – no jauna norādāmā turētāja) vai šo personu pilnvarotu personu klātbūtnē (skatīt sadaļu "Personas, kuras var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD");
  • juridiskās personas statusu apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu, ja transportlīdzekļa īpašnieks vai turētājs ir juridiska persona. Dokuments nav jāiesniedz, ja juridiskā persona reģistrēta Uzņēmumu reģistrā vai tās juridiskais statuss ir noteikts ar likumu. Reģistrējot kuģošanas līdzekli ārvalsts juridiskai personai īpašumā, iesniedz notariāli apliecinātu juridiskās personas statusu apliecinošu dokumentu.