Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

SAŅEMOT PAKALPOJUMUS, OBLIGĀTI JĀLIETO MUTES UN DEGUNA AIZSARGMASKA! 

Kuģošanas līdzekļa pārreģistrācija CSDD atsavinātāja un ieguvēja klātbūtnē

Nepieciešamie dokumenti

  • Izziņa par kuģošanas līdzekļa agregātu numuru salīdzināšanu. Ja dokumentu iesniedzējs ir pārliecinājies par kuģošanas līdzekļa datu atbilstību, no salīdzināšanas var atteikties. Salīdzināšanas ir obligāta, ja:
    • kuģošanas līdzeklim nav identifikācijas numura;
    • ūdensmotociklam, kuterim vai motorlaivai, kurš pēdējo reizi Latvijā reģistrēts līdz 2004.gada 1.februārim;
  • kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecība;
  • personu apliecinošs dokuments (personas pase, personas apliecība, CSDD izsniegta vadītāja apliecība vai mācību braukšanas atļauja) gan atsavinātājam – kuģošanas līdzekļa reģistrētajam īpašniekam vai tā pārstāvim, gan ieguvējam – nākamajam kuģošanas līdzekļa īpašniekam vai tā pārstāvim (skatīt sadaļu "Personas, kuras var iesniegt dokumentus kuģošanas līdzekļu un to motoru reģistrācijai CSDD"). Ja atsavinātājs uzsācis īpašnieka maiņu attālināti (distances reģistrācija), pabeidzot īpašnieka maiņas reģistrāciju atsavinātāja personu apliecinošs dokuments nav jāuzrāda;
  • juridiskās personas statusu apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu, ja kuģošanas līdzekļa ieguvējs ir juridiska persona. Dokuments nav jāiesniedz, ja juridiskā persona reģistrēta Uzņēmumu reģistrā vai tās juridiskais statuss ir noteikts ar likumu.

Reģistrējot kuģošanas līdzekli ārvalsts juridiskai personai īpašumā, iesniedz notariāli apliecinātu juridiskās personas statusu apliecinošu dokumentu.