Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Noņemta no uzskaites kuģošanas līdzekļa atjaunošana uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā

Atjaunot kuģošanas līdzekli uzskaitē var, vēršoties jebkurā CSDD klientu apkalpošanas centrā vai elektroniski e-CSDD (skatīt sadaļu "Noņemta no uzskaites kuģošanas līdzekļa atjaunošana uzskaitē elektroniski e-CSDD").

Atjaunojot kuģošanas līdzekli uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā, kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecība nav jāmaina, ja izpildās šādi nosacījumi:

 • kuģošanas līdzeklis noņemts no uzskaites pēc 01.01.2016 un reģistrācijas apliecības atvērumā nav izdarīti ieraksti (dokuments nav atgriezts);
 • kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītie dati par īpašnieku un turētāju nemainās. Ja reģistrācijas apliecībā ir norādīts turētājs, kas nav kuģošanas līdzekļa īpašnieks, kuģošanas līdzekli atjaunot uzskaitē, nemainot reģistrācijas apliecībā norādītos datus par turētāju, atļauts tikai, ja darbību veic kuģošanas līdzekļa īpašnieka un reģistrētā turētāja vai šo personu pilnvarotu pārstāvju klātbūtnē (skatīt sadaļu "Personas, kuras var iesniegt dokumentus kuģošanas līdzekļa un tā motoru reģistrācijai”).

Atjaunojot kuģošanas līdzekli uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā, kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecība jāmaina šādos gadījumos:

 • ja kuģošanas līdzeklis noņemts no uzskaites līdz 22.12.2016 un par to izdarīts ieraksts reģistrācijas apliecības atvērumā;
 • ja kuģošanas līdzeklis noņemts no uzskaites pēc 22.12.2016 un reģistrācijas apliecības atvērumā nav izdarīti ieraksti (dokuments nav atgriezts), bet mainās kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītie dati par kuģošanas līdzekli, tā īpašnieku vai turētāju.

Nepieciešamie dokumenti:

 • Izziņa par agregātu numuru salīdzināšanu. Ja dokumentu iesniedzējs ir pārliecinājies par kuģošanas līdzekļa datu atbilstību, no salīdzināšanas var atteikties. Salīdzināšana ir obligāta, ja:
              - kuģošanas līdzeklim nav identifikācijas numura;
              - līdz 2004.gada 1.februārim Latvijā reģistrētam ūdensmotociklam, kuterim vai motorlaivai;
 • mazizmēra kuģošanas līdzekļa reģistrācijas apliecība;
 • personu apliecinošs dokuments (personas pase, personas apliecība, CSDD izsniegta vadītāja apliecība vai mācību braukšanas atļauja) personai, kura veic darbību. Darbību var veikt kuģošanas līdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (skatīt sadaļu "Personas, kuras var iesniegt dokumentus kuģošanas līdzekļa un tā motoru reģistrācijai").

Maksājumi

Pakalpojums Cena EUR
Par reģistrāciju un reģistrācijas apliecību 10,83