Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Ārkārtējās situācijas laikā ir ieviestas izmaiņas CSDD pakalpojumos. Detalizēta informācija par Pakalpojumiem.

Klātienes pakalpojumi – transportlīdzekļu reģistrācijā un autovadītāju apliecību izsniegšanā turpmāk tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta – Tālruņu saraksts.

Uz ārkārtējās situācijas laiku tiek atcelti autovadītāju teorijas un vadīšanas eksāmeni.

Tehniskā apskate tiek nodrošināta ierastajā kārtībā.

Rīgā notika sanāksme par informācijas apmaiņu starp ES valstu transportlidzeklu un vadītaju reģistriem

Rīgā tika lemts par informācijas apmaiņu par odometru rādījumiem

Šonedēļ Rīgas Motormuzejā notika EREG (asociācija, kas apvieno Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu transportlīdzekļu un to vadītāju reģistrus) darba grupas sanāksme, kurā tika lemts par informācijas apmaiņu par odometru rādījumiem.

Pašlaik notiek darbs pie Milage programmas, ar kuras palīdzību CSDD varēs tiešsaistes režīmā saņemt informāciju par pēdējo fiksēto odometra rādījumu kādā no ES dalībvalstīm.

Milage programmai jau pievienojušās vairākas valstis, t.sk. Latvija. Tas nozīmē, ka CSDD inspektoriem būs pieejami dati, piemēram, par transportlīdzekļa odometra pēdējo rādījumu Beļģijā vai kādā citā ES dalībvalstī.

Ņemot vērā, ka šobrīd ir projekta ieviešanas sākuma posms un notiek Milage moduļa testēšana, pašlaik ir pieejama informācija par odometriem no dažām ES valstīm. Paredzēts, ka CSDD Transportlīdzekļu tirdzniecības reģistrs būs vienīgā vieta, kur Latvijā varēs oficiāli iegūt informāciju par pēdējo fiksēto odometra rādījumu kādā no ES dalībvalstīm. 

Tikšanās Motormuzejā piedalījās EREG vadītājs – Servi Bekers, EUCARIS vadītājs Hermans Gruters, ka arī citu ES valstu amatpersonas.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia