Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Rēzeknē Tehniskās apskates nakts apmeklētāju rekords

Spītējot gan karstumam, gan vētrai, gan krusai, Rēzeknē ar lielu autovadītāju interesi aizvadīta Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētā “Tehniskās apskates nakts”, kurā kopā tika pārbaudīti 204 transportlīdzekļi. 

Rēzeknē šogad bija otrā tehniskās apskates stacija, kurā notika ikgadējais pasākums “Tehniskās apskates nakts”. Iepriekš 2014.gadā Rēzeknē bezmaksas diagnostika tika veikta 185 auto, savukārt šogad – 204. Kā atzina vairāki pasākuma apmeklētāji, viņi uzticas CSDD veiktajam transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa vērtējumam - tas ir objektīvs un atspoguļo auto reālo tehnisko stāvokli. Savukārt Ivaram no Rēzeknes atbraukt uz pasākumu un veikt bezmaksas auto diagnostiku ieteica radinieki, kas jau reiz tādu apmeklēja.

Kādi vēl ir populārākie iemesli atbraukt uz “Tehniskās apskates nakti”? Kādam autovadītājam vēlme zināt cik drošs auto, kādam – iziet tehnisko apskati, kāds atbraucis, jo bija iepriekš un ļoti patika.

Vecākais auto Rēzeknē bija 1984.gada žigulis, savukārt jaunākais auto – 2014.gadā ražots Audi markas auto. Rēzeknē top 3 populārākās auto markas bija Audi (47), Volkswagen (30) un Opel (27). Auto vidējais vecums - 16 gadi. Speciālisti atklāja būtiskus bojājumus 73% transportlīdzekļu. Visbiežāk bojājumi bija saistīti ar bremžu un balstiekārtas sistēmām, kā arī neatbilstošām gaismām.

CSDD pasākumā “Tehniskās apskates nakts” jau sesto gadu tiek piedāvāts autovadītājiem bez maksas pārbaudīt sava auto tehnisko stāvokli, kā arī pievērst uzmanību tā nozīmei ceļu satiksmē ikdienā. Interesenti varēja veikt arī sava auto tehnisko apskati, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus. Rēzeknē šādu iespēju izmantoja 38 transportlīdzekļu vadītāji.

Nākamais Tehniskās apskates nakts pasākums notiks 19.augustā Tukumā, bet 26.augustā  - Rīgā. Klientu lielās atsaucības mudināti, CSDD šogad izsludinājusi vienu papildus Tehniskās apskates nakti 2.septembrī modernajā jaunuzbūvētajā Siguldas tehniskās apskates stacijā.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts: csdd@csdd.gov.lv
Mājas lapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv