Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Piesakies Liepājas Tehniskās apskates naktij

Sākusies pieteikšanās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētajai Liepājas “Tehniskās apskates naktij”. Autovadītāji tiek aicināti pieteikties pasākumam CSDD e-pakalpojumos https://e.csdd.lv/tanaktspiet/

Sestdien, 18.augustā, no plkst. 17.00 līdz 01.00 CSDD Liepājas tehniskās apskates stacijā  (Brīvības ielā 148a) notiks šogad Kurzemē vienīgais “Tehniskās apskates nakts” pasākums. CSDD jau septīto gadu visā Latvijā piedāvās autovadītājiem bez maksas veikt auto diagnostiku, lai pārliecinātos par sava spēkrata drošību. Ja klients vēlēsies, viņš varēs veikt arī sava auto tehnisko apskati un saņemt uzlīmi, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus.

Aicinām cilvēkus sekot līdzi informācijai par iespēju pierakstīties uz bezmaksas auto diagnostiku, jo katru dienu e-pakalpojumos tiks piedāvāti jauni pieraksta laiki.

Liepāja Tehniskās apskates nakts notiks jau otro reizi. Iepriekš, 2014.gadā, Liepāja tika pārbaudīti 163 auto.

Nākamie “Tehniskās apskates nakts - 2018” pasākumi notiks Rīgā (26.augustā), savukārt noslēgsies Jelgavas jaunuzceltajā tehniskās apskates stacijā (22.09).

Liepājas tehniskās apskates stacijā pērn tika pārbaudīti 23 439 automobiļu. Tā ir visnoslogotā tehniskās apskates stacija Kurzemē. Dienā Liepāja vidēji apkalpo 93 klientu. Ar pirmo reizi tehnisko apskati Liepāja veic 61% auto, savukārt Latvijā šis rādītājs 2017.gadā bija vidēji 60%.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Šie materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, jūs apliecināt, ka jums pret to nav iebildumu.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025777
E-pasts: pr@csdd.gov.lv 
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia