Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.
Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā
TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Maksas informācija, tālrunis

Transportlīdzekļu vadītāju datu maksas tālrunis 90004099 (Latvijas tālruņu operatoru klientiem). Piezvanot pa maksas tālruni 90004099 un nosaucot vadītāja personas kodu, var uzzināt vai konkrētai personai:

  • ir / nav derīga vadītāja apliecība* (kategorijas);
  • ir / nav pārkāpumu uzskaites punkti;
  • ir / nav neapmaksāts sods (neapmaksāto sodu kopsummu).

*Ja personai ir piemērots vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums (piem., beidzies apliecības derīguma termiņš, nav veikta veselības pārbaude, piemērota vadīšanas tiesību atņemšana utml.), vadītāja apliecības statuss būs "Nederīgs", nenorādot konkrētu informāciju par tās nederīguma iemesliem. Tā kā šī informācija nav uzskatāma par vispārpieejamu informāciju, tad papildus informāciju var iegūt tikai konkrētā persona savā CSDD e-pakalpojumu kontā vai vēršoties klātienē vai ar normatīvajiem aktiem atbilstošu iesniegumu CSDD. 

Maksa par pakalpojumu euro 1,38 (ar PVN) par minūtē. Tā tiks pieskaitīta Jūsu tālruņa ikmēneša rēķinam vai atskaitīta no priekšapmaksas kartes.

Pakalpojums pieejams visiem Latvijas telefonu operatoru klientiem, ja līgumā ar operatoru nav noteikti kādi ierobežojumi.