Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Pakalpojuma saņemšanas kārtība saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem: ŠEIT 

Iespēja saņemt trešo numura zīmi ierīcei velosipēdu un bagāžas pārvadāšanai

Vispārēja informācija

Ja transportlīdzeklim uzstāda ierīci, kas paredzēta velosipēdu vai papildu bagāžas pārvadāšanai un šī ierīce vai ar to pārvadājamā bagāža aizsedz transportlīdzeklim uzstādīto numura zīmi, transportlīdzeklim var papildus piešķirt vienu ar identisku simbolu kombināciju apzīmētu numura zīmi, ja ierīces izgatavotājs tai paredzējis vietu numura zīmes uzstādīšanai.

Lai saņemtu papildus numura zīmi, jāuzrāda iepriekš izsniegtās numura zīmes. Ja numura zīmes ir uzstādītas uz transportlīdzekļa, tās var nenoņemt, ja transportlīdzekli var uzrādīt CSDD darbiniekam CSDD klientu apkalpošanas centrā agregātu numuru salīdzināšanas vietā.

Ja transportlīdzeklim ir izsniegtas valsts standartam LVS 20:1999 "Transportlīdzekļu valsts reģistrācijas numura zīmes" atbilstošas numura zīmes (ar Latvijas karodziņu), jāizgatavo visas numura zīmes bojāto vietā.

Numura zīmes izgatavo 30 dienu laikā, bet CSDD Rīgas klientu apkalpošanas centrā - stundas laikā.

Trešo numura zīmi var saņemt jebkura pilngadīga persona, uzrādot savu personas pasi vai ID karti. CSDD izsniegtu vadītāja dokumentu var uzrādīt, ja Iedzīvotāju reģistrā ir informācija par derīgu personas pasi vai ID karti.


Jāievēro!

Ja transportlīdzeklim, kuram piešķirta papildu numura zīme, reģistrē turētāja vai īpašnieka maiņu, jaunais turētājs vai attiecīgi ieguvējs apliecina papildu numura zīmes saņemšanu. Ja papildu numura zīme nozaudēta, reģistrē numura maiņu un izsniedz numura zīmes zudušo vietā (sīkāk: Nozaudēta vai nozagta transportlīdzekļa numura atjaunošana).