Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA par izmaiņām CSDD pakalpojumos COVD-19 ārkārtējās situācijas laikā.
Klātienes pakalpojumi-TL reģistrācija un vadītāju kvalifikācija-tiek nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta PA TĀLRUNI KAC darba laikā
TEHNISKĀ APSKATE tiek veikta esošajā kārtībā.

Mācību atļaujas izmantošana

Braukšanas mācību atļauju drīkst izmantot tikai Latvijas teritorijā. Beidzoties braukšanas mācību atļaujas derīguma termiņam, tā ir jāapmaina pret jaunu mācību atļauju.

Iepriekšējā atļauja jānodod CSDD tikai gadījumos, kad tai vēl nav beidzies derīguma termiņš.

Mācību braucieni pa ceļiem drīkst notikt tikai apmācītāja (braukšanas mācību instruktora, kuram ir atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja un instruktora apliecība, bet individuāli AM, A1, A2, A, B1 un B kategorijas transportlīdzekļiem arī transportlīdzekļa vadītāja, kura atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs ir vismaz 3 gadi) klātbūtnē un tikai tad, kad mācāmā persona ir pietiekami labi apguvusi vadīšanas iemaņas un ievēro Ceļu satiksmes noteikumu prasības.

Pašvaldības savā administratīvajā teritorijā ir tiesīgas noteikt ceļus, pa kuriem laikā no plkst. 7.00 līdz 10.00 un no plkst. 16.00 līdz 20.00 aizliegti mācību braucieni. Informācijas iegūšanai lūdzam vērsties attiecīgajā pašvaldībā.