Sīkdatnes palīdz mums veidot mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Aizvērt

Saldus tehniskās apskates stacijā (kravas auto līnijā) no 1.09.2021.-03.10.2021 norisināsies remontdarbi. Klientus lūgums šajā laikā izmantot tuvākās kravas auto tehniskās apskates stacijas Talsos, Grobiņā, Ventspilī vai Jelgavā.

Pakalpojuma saņemšanas kārtība saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem: ŠEIT 

Braukšanas iemaņu pārbaude mopēdistiem

Vispārēja informācija

Braukšanas iemaņu pārbaude jeb izmēģinājuma eksāmens mopēdu vadītājiem dod iespēju brīvprātīgi kārtot AM kategorijas (mopēda) braukšanas eksāmena 1. un 2. etapu (figūru laukumu) izmēģinājuma režīmā. Šis pakalpojums pieejams tikai ar CSDD mopēdu visās 10 CSDD nodaļās, kurās sniedz transportlīdzekļu vadītāju kvalifikācijas pakalpojumus. Pēc izmēģinājuma eksāmena inspektors izskaidro pieļautās kļūdas un neprecizitātes, kā arī izsniedz protokolu ar vērtējumu.

Topošie mopēda vadītāji:

  • var pierast pie mopēda, ar kuru būs jākārto valsts eksāmens;
  • var iepazīties ar valsts eksāmena atmosfēru un pieņemšanas kārtību figūru laukumā, tādējādi mazinot satraukumu, lai valsts eksāmenā pilnvērtīgi nodemonstrētu iegūtās zināšanas un iemaņas.

Pieteikties braukšanas iemaņu pārbaudei topošie mopēda vadītāji var tikai pēc tam, kad nokārtojuši kvalifikācijas iegūšanai nepieciešamo teorētisko eksāmenu. 

Nepieciešamības gadījumā pieredzējušie mopēda vadītāji var atjaunot savas prasmes un iemaņas, pirms atkal patstāvīgi piedalīties ceļu satiksmē.