QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

Tagad visā Latvijā mopēdu eksāmeni notiek arī ar CSDD braucamajiem bullet

Kopš 2014.gada septembra sākuma visās CSDD nodaļās, kurās notiek transportlīdzekļu vadītāju eksāmeni, mopēdu eksāmenu (AM kategorija) var kārtot arī ar CSDD braucamajiem.

Rēzeknē atklās atjaunoto CSDD klientu apkalpošanas centru bullet

Ceturtdien, 2014.gada 18.septembrī pulksten 20:00 Rēzeknē, Jupatovkas ielā 1a svinīgi atklās atjaunoto CSDD klientu apkalpošanas centru. Šis pasākums notiks tradicionālās Tehniskās apskates nakts ietvaros.

CSDD izveidojusi improvizētu ceļu satiksmes eksāmenu gājējiem bullet

Jaunāko satiksmes dalībnieku drošībai veltītās informatīvās kampaņas „Drošs ceļš uz skolu” ietvaros CSDD izveidojusi īpašu aplikāciju internetā – Ceļu satiksmes eksāmens gājējiem.

CSDD atklāj satiksmes drošības portālu berniem.ccdd.lv un uzsāk kampaņu „Drošs ceļš uz skolu” bullet

12.09.2014. Uzsākoties jaunajam mācību gadam, kad palielinās satiksmes intensitāte un arī bērnu skaits uz ielām un ceļiem, CSDD izveidojusi digitālo mācību līdzekli par satiksmes drošību berniem.csdd.lv un uzsāk kampaņu „Drošs ceļš uz skolu”.

Rēzeknes Tehniskās apskates naktī – bezmaksas automobiļu diagnostika bullet

Ceturtdien, 2014.gada 18.septembrī, Rēzeknē, Jupatovkas ielā 1a no pulksten 19:00 līdz 24:00 notiks Tehniskās apskates nakts. Tās devīze – „Mēs par drošu auto!”. Pasākuma laikā tiks svinīgi atklāts arī atjaunotais CSDD Rēzeknes reģionālās nodaļas klientu apkalpošanas centrs.

 

Dienas jautājums

Aptauja