QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

Darbu sākusi Biķernieku distanču slēpošanas trase bullet

No šodienas, 2015.gada 30.janvāra, Biķerniekos atvērta distanču slēpošanas trase. Kopējais lielā slēpošanas apļa garums ir 4,7 km, bet īsākā apļa – 2,2 km; visa trase ir apgaismota.

Pāles skolas „Crazy Girls” uzvar CSDD satiksmes drošības konkursa skolēniem „Gribu būt mobils!” Valmieras reģiona pusfinālā bullet

Ceturtdien, 2015.gada 29.janvārī, Valmierā notika CSDD rīkotā ceļu satiksmes drošības konkursa 6.-8.klašu skolēniem „Gribu būt mobils!” sestais reģionālais pusfināls.

CSDD Biķernieku trasē turpinās bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas bullet

Ņemot vērā cilvēku milzīgo ieinteresētību un atsaucību, CSDD sadarbībā ar Drošas Braukšanas Skolu (DBS) Biķernieku trasē ikvienam autovadītājam turpina piedāvāt bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.

CSDD Biķernieku trasē februārī turpināsies bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas bullet

Ņemot vērā cilvēku lielo ieinteresētību un atsaucību, CSDD sadarbībā ar Drošas Braukšanas Skolu (DBS) Biķernieku trasē arī februārī ikvienam autovadītājam turpinās piedāvāt bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.

Ilūkstes „Lauksaimnieki” uzvar CSDD satiksmes drošības konkursa „Gribu būt mobils!” Preiļu reģiona pusfinālā bullet

Otrdien, 2015.gada 27.janvārī, Preiļos notika CSDD rīkotā ceļu satiksmes drošības konkursa 6.-8.klašu skolēniem „Gribu būt mobils!” piektais reģionālais pusfināls. 

 

Dienas jautājums

Aptauja