QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

Rēzeknē atklās atjaunoto CSDD klientu apkalpošanas centru bullet

Ceturtdien, 2014.gada 18.septembrī pulksten 20:00 Rēzeknē, Jupatovkas ielā 1a svinīgi atklās atjaunoto CSDD klientu apkalpošanas centru. Šis pasākums notiks tradicionālās Tehniskās apskates nakts ietvaros.

CSDD atklāj satiksmes drošības portālu berniem.ccdd.lv un uzsāk kampaņu „Drošs ceļš uz skolu” bullet

12.09.2014. Uzsākoties jaunajam mācību gadam, kad palielinās satiksmes intensitāte un arī bērnu skaits uz ielām un ceļiem, CSDD izveidojusi digitālo mācību līdzekli par satiksmes drošību berniem.csdd.lv un uzsāk kampaņu „Drošs ceļš uz skolu”.

16.septembrī Biķernieku spīdveja stadionu iemēģinās Eiropas čempions Grigorijs Laguta bullet

Otrdien, 2014.gada 16.septembrī no pulksten 15:00 līdz pulksten 19:00 spīdveja atklātā treniņa laikā Biķernieku trasi iemēģinās Eiropas čempions spīdvejā Grigorijs Laguta. Viņš ir Daugavpils kluba „Lokomotīve” audzēknis, kurš guvis augstākos sasniegumus pasaulē.

CSDD izstrādā digitālo mācību līdzekli par satiksmes drošību un sadarbībā ar Ozolu izdod drošības singlu bullet

Pēdējos trīs gados pieaudzis ceļu satiksmes negadījumos ievainoto bērnu skaits. Šī gada astoņos  mēnešos dažādos ceļu satiksmes negadījumos cietuši jau 334 bērni (vecumā līdz 14 gadiem). Diemžēl četri negadījumi beigušies ar letālām sekām, liecina CSDD un Valsts policijas apkopotā statistika.

Rēzeknes Tehniskās apskates naktī – bezmaksas automobiļu diagnostika bullet

Ceturtdien, 2014.gada 18.septembrī, Rēzeknē, Jupatovkas ielā 1a no pulksten 19:00 līdz 24:00 notiks Tehniskās apskates nakts. Tās devīze – „Mēs par drošu auto!”. Pasākuma laikā tiks svinīgi atklāts arī atjaunotais CSDD Rēzeknes reģionālās nodaļas klientu apkalpošanas centrs.

 

Dienas jautājums

Aptauja