QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

VIDEO: par došu ceļu uz skolu un mājup bullet

Vecāki, omes, opji, lielākie brāļi vai māsas, 1.septembris tuvojas! Ņemiet mazos pie rokas un pastātiet viņiem par drošu ceļu uz skolu, mājup, uz pulciņiem vai citviet! Vairāk: TV raidījuma „Zebra” sižetā! 

Tehniskās apskates naktī pārbaudīti gandrīz 900 auto bullet

Pagājušajā naktī, 2014.gada 28.-29.augusta pasākuma „Tehniskās apskates nakts – 2014” laikā Rīgā pārbaudītas apmēram 900 automašīnas. Lielākā daļa (gandrīz 750 auto) izmantoja iespēju veikt bezmaksas transportlīdzekļa diagnostiku. 73% pārbaudīto automobiļu tika atklāti būtiski trūkumi vai bojājumi, kā dēļ var tikt apdraudēta  satiksmes dalībnieku veselība un dzīvība, kā arī apkārtējās vides kvalitāte.

Piektdien Liepājas CSDD tiks veikta Ātruma Festivāla – Rallijs „Kurzeme 2014” auto tehniskā pārbaude bullet

Piektdien, 2014.gada 29.augustā, Liepājas tehniskās apskates stacija, Brīvības ielā 148a strādās ar 50% jaudu, jo uz vienas no divām līnijām tiks veikta tehniskā pārbaude Ātruma Festivāla – Rallija „Kurzeme 2014” dalībnieku automašīnām.

Satiksmes ministrija: Diskutē par ceļu satiksmes drošības apmācību sistēmu un tās uzlabošanu bullet

Ceturtdien, 2014.gada 21.augustā, notika Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) kārtējā sēde, kuras laikā tika apskatīts ceļu satiksmes drošības mācību process, sākot ar bērnu izpratnes veicināšanu, līdz autovadītāju apmācībai un iemaņu attīstībai.

Satiksmes ministrija: Gājējiem un velosipēdistiem ārpus apdzīvotām vietām būs jāvalkā atstarojošas vestes bullet

Turpmāk gājējiem un velosipēdu vadītājiem diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām būs jālieto apģērbs (veste) ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

 

Dienas jautājums

Tavuprāt, svarīgākās lietas, sagaidot velosezonu:

Aptauja