QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

Tehniskajā apskatē Ogrē uzstādīts jauns transportlīdzekļu pacēlājs bullet

Tehniskajā apskatē Ogrē pabeigti oktobra sākumā uzsāktie remontdarbi un uzstādīts jauns transportlīdzekļu pacēlājs. Līdz ar to apskate Ogrē atkal notiek kā ierasts – abās divās tehniskās apskates līnijās, šodien jaunajā stendā jau pārbaudīti pirmie spēkrati

Transportlīdzekļu nobraukuma vēsture CSDD pieejama bez maksas bullet

CSDD izveidojusi jaunu pakalpojumu – autovadītāji bez maksas var iegūt informāciju no CSDD reģistra par transportlīdzekļu nobraukuma vēsturi jeb odometra skaitliskos rādījumus.

Jaunie un topošie mopēdisti aicināti pieteikties CSDD konkursam „Gribu būtu mobils!” bullet

Līdz 2014.gada 20.novembrim CSDD aicina 6.-8.klašu skolēnus pieteikties ikgadējā konkursā topošajiem un jaunajiem mopēdistiem „Gribu būt mobils!”.

Turpinās darbs pie satiksmes drošības uzlabošanas: pirmie stacionārie fotoradari būs jau šogad bullet

Noslēdzies iepirkums par stacionāro fotoradaru piegādi, uzstādīšanu un darbības nodrošināšanu. Tiks uzstādītas pieredzējušā Nīderlandes uzņēmuma „GATSO” iekārtas, kas savus uzdevumus veiksmīgi pilda jau vairākus gadu desmitus apmēram 60 pasaules valstīs. Un tas nozīmē, ka pirmie stacionārie fotoradari uz Latvijas ceļiem būs jau šajā gadā.

„Gada jaunais autovadītājs – 2014” – Rihards Jānis Kiesners no Rīgas bullet

Svētdien, 2014.gada 5.oktobrī, Biķernieku kompleksās sporta bāzes kartinga trasē notika CSDD un TV raidījuma Zebra organizētā konkursa Gada jaunais autovadītājs2014” fināls, kurā uzvaras laurus plūca rīdzinieks Rihards Jānis Kiesners.

 

Dienas jautājums

Aptauja