QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

Sācies reklāmas videoklipu konkurss jauniešiem „Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!” bullet

CSDD un biedrība „Go Beyond”, sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju „If”, aicina 9.–12.klašu audzēkņus piedalīties konkursā „Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”. Jaunieši aicināti izveidot videoklipu, kura temats ir „Velosipēdista uzvedība ceļu satiksmē”.

CSDD un Valsts policijas reidu laikā 15% vieglo auto konstatēti defekti bullet

Kopš februāra vidus CSDD un Valsts policija uz Latvijas ceļiem kopīgi veic automašīnu tehniskā stāvokļa pārbaudes, ziemas periodā īpašu uzmanību pievēršot to riepu stāvoklim. Šo pārbaužu mērķis – informēt autovadītājus par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli un novērst / mazināt apdraudējumus ceļu satiksmes drošībai.

Trešdien – CSDD satiksmes drošības konkursa skolēniem „Gribu būt mobils!” Lielais fināls bullet

Trešdien, 2015.gada 4.martā, notiks CSDD satiksmes drošības konkursa 6.-8.klašu skolēniem „Gribu būt mobils!” Lielais fināls. Tas sāksies pulksten 13:00 un norisināsies Biķernieku kompleksās sporta bāzes biroja ēkā, S.Eizenšteina ielā 2, Rīgā.

Jēkabpils tehniskās apskates stacijā veikta modernizācija bullet

Jēkabpils tehniskās apskates stacijā noslēgušies modernizācijas darbi – „vieglo” automobiļu apskates līnijā ir uzstādīts jauns transportlīdzekļu pacēlējs. Tas ir aizstājis veco iekārtu, kas kalpoja deviņus gadus, šajā laikā nodrošinot vairāk nekā 210 tūkstošu tehnisko apskašu veikšanu.

CSDD Rīgas nodaļā ierīkota pilsētā pirmā elektromobiļu ātrās uzlādes stacija bullet

CSDD Rīgas nodaļas klientu apkalpošanas centrā, Bauskas ielā 86, autovadītāju ērtībām ierīkota Rīgā pirmā elektromobiļu līdzstrāvas ātrās uzlādes stacija. Tā nodrošina salīdzinoši ātru automobiļa uzlādi – nepilnas pusstundas laikā.

 

Dienas jautājums

Aptauja