QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

CSDD Biķernieku trasē februārī turpināsies bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas bullet

Ņemot vērā cilvēku lielo ieinteresētību un atsaucību, CSDD sadarbībā ar Drošas Braukšanas Skolu (DBS) Biķernieku trasē arī februārī ikvienam autovadītājam turpinās piedāvāt bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.

Ilūkstes „Lauksaimnieki” uzvar CSDD satiksmes drošības konkursa „Gribu būt mobils!” Preiļu reģiona pusfinālā bullet

Otrdien, 2015.gada 27.janvārī, Preiļos notika CSDD rīkotā ceļu satiksmes drošības konkursa 6.-8.klašu skolēniem „Gribu būt mobils!” piektais reģionālais pusfināls. Tajā uzvarēja Ilūkstes 1.vidusskolas komanda „Lauksaimnieki”, iegūstot 77,16 punktu no 90 iespējamajiem, tādējādi uzstādot līdz šim reģionālajos pusfinālos iegūto punktu rekordu.

Janvāra beigās tiks atsākta reģistrācija ziemas drošai braukšanai CSDD Biķernieku trasē bullet

Ņemot vērā autovadītāju lielo interesi un ziemas laika apstākļus, janvāra beigās tiks atsākta reģistrācija bezmaksas ziemas drošas braukšanas konsultācijām februārī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Biķernieku trasē.

VARAM: Publiskoti pirmie „Latvijas e-indeksa” mērījumu rezultāti bullet

Pirmdien, 2015.gada 26.janvārī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) publiskoti pirmie „Latvijas e-indeksa” mērījumu rezultāti, kas raksturo pašvaldību un valsts iestāžu e-vides attīstības līmeni.

Satiksmes ministrija: CSDP izskata priekšlikumus ceļu drošības situācijas uzlabošanai bullet

Pirmdien, 2015.gada 26.janvārī, Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) sēdē vienojās par priekšlikumiem ceļu satiksmes drošības situācijas uzlabošanā, kā arī priekšlikumiem ceļu uzturēšanas nodrošināšanā ziemas periodā.

 

Dienas jautājums

Aptauja