QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

Sestdien un pusi pirmdienas Jelgavā nestrādās apskate „smagajiem” bullet

Sestdien un pirmdien (dienas pirmajā pusē) – 2014.gada 25.oktobrī un 27.oktobrī, sakarā ar remontdarbiem, Jelgavā nestrādās tehniskā apskate transportlīdzekļiem ar pilnu masu virs 3500 kg. Tuvākās alternatīvas pirmdien „smagajiem” auto : Rīga (~50 km), Saldus (~80 km), Talsi (~100 km).

Jūrmalā trešdien pārtraukums tehniskajā apskatē bullet

Sakarā ar A/S „Sadales tīkls” iepriekš plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā, Jūrmalā, Lielupes ielā 28a, trešdien, 2014.gada 29.oktobrī tehniskā apskate strādās ar pārtraukumu.

Tehniskajā apskatē Ogrē uzstādīts jauns transportlīdzekļu pacēlājs bullet

Tehniskajā apskatē Ogrē pabeigti oktobra sākumā uzsāktie remontdarbi un uzstādīts jauns transportlīdzekļu pacēlājs. Līdz ar to apskate Ogrē atkal notiek kā ierasts – abās divās tehniskās apskates līnijās, šodien jaunajā stendā jau pārbaudīti pirmie spēkrati

Transportlīdzekļu nobraukuma vēsture CSDD pieejama bez maksas bullet

CSDD izveidojusi jaunu pakalpojumu – autovadītāji bez maksas var iegūt informāciju no CSDD reģistra par transportlīdzekļu nobraukuma vēsturi jeb odometra skaitliskos rādījumus.

Jaunie un topošie mopēdisti aicināti pieteikties CSDD konkursam „Gribu būtu mobils!” bullet

Līdz 2014.gada 20.novembrim CSDD aicina 6.-8.klašu skolēnus pieteikties ikgadējā konkursā topošajiem un jaunajiem mopēdistiem „Gribu būt mobils!”.

 

Dienas jautājums

Aptauja