QR kods CSDD aplikācijas lejupielādēšanai Android un Apple tālruņiem un planšetdatoriem


Pieslēgties CSDD e-pakalpojumiem

LAIPNI LŪGTI CSDD MĀJAS LAPĀ!

Iesakām apmeklēt

Rīgas Motormuzejs bullet

Rīgas Motormuzejs ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

Biķernieku kompleksā sporta bāze bullet

Biķernieku kompleksā sporta bāzē, kas tika atklāta 1966. gadā, atrodas lielākā auto un moto sporta trase Baltijā.

CSN tests bullet

Iespēja pārbaudīt savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gatavojoties vadītāja kvalifikācijas eksāmenam vai vienkārši atsvaidzinot savas zināšanas.

Statistika bullet

Statistikas dati par ceļu satiksmes negadījumiem, izsniegtajām vadītāja apliecībām, reģistrētajiem transportlīdzekļiem un kuģošanas līdzekļiem, kā arī par autovadītāju apmācību.

 

Jaunumi

Satiksmes ministrija: Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē diskutēs par transportlīdzekļu vadītāju apmācības sistēmu un tās uzlabošanu bullet

Ceturtdien, 2014.gada 21.augustā, notiks Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) kārtējā sēde, kuras laikā uzklausīs Valsts policijas aktuālo informāciju ceļu satiksmes drošībā, kā arī tiks sniegts ziņojums par CSDP iepriekš lemtajiem pasākumiem ceļu satiksmes drošības uzlabošanas jomā.

Satiksmes ministrija: Gājējiem un velosipēdistiem ārpus apdzīvotām vietām būs jāvalkā atstarojošas vestes bullet

Turpmāk gājējiem un velosipēdu vadītājiem diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām būs jālieto apģērbs (veste) ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

Satiksmes ministrija: Nosaka stingrākas prasības transportlīdzekļu vadītāju pirmstermiņa veselības pārbaudēm bullet

Valdība atbalsta Satiksmes ministrijas izstrādātos grozījumus, kas paredz transportlīdzekļu vadītājiem noteikt stingrāku pirmstermiņa veselības pārbaužu kārtību.

2014.gada septiņos mēnešos septiņām autoskolām atņemtas mācību kartes; vienā gadījumā iesaistīta policija bullet

Rūpējoties par atbilstošu topošo autovadītāju sagatavošanu un apmācības procesa nodrošināšanu, kā arī par kopējo satiksmes drošību, CSDD seko līdzi autoskolu darbam un īsteno virkni pasākumu, lai novērstu un nepieļautu nekvalitatīvu un nelikumīgu topošo autovadītāju sagatavošanu.

Aprit gads vienam no modernākajiem CSDD produktiem – mobilajai aplikācijai bullet

2014.gada jūlijā aprit gads kopš pieejama CSDD mobilā aplikācija. Šajā laikā tā lejupielādēta vairāk kā 56 000 reizes (attiecīgi: 37200 – Android un 18900 – Apple viedtālruņiem un planšetdatoriem).

 

Dienas jautājums

Tavuprāt, svarīgākās lietas, sagaidot velosezonu:

Aptauja